Żaneta Hejne

@ Prezes Kancelarii Usług Księgowych Hejne

Kobieta z pasją. Pełna optymizmu, dobrej energii i uśmiechu. Prezes Kancelarii Usług Księgowych Hejne z siedzibą w Gdańsku. Kancelarię prowadzi już prawie 10 lat. Zatrudnia 22 specjalistów , którzy obsługują ponad 300 podmiotów gospodarczych. Kancelaria jest jednym z największych i najbardziej prestiżowych biur w Trójmieście.

Swoją pracę traktuje jak misję. Bo księgowość – jak sama mówi – to powołanie. Ukończyła kilka kierunków studiów: rachunkowość, podatki, MSR/MSSF, administrację, marketing oraz coaching.

Doświadczenie zdobywała w kancelariach podatkowych, polskich znanych przedsiębiorstwach, międzynarodowych korporacjach a finalnie w spółce notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych. Ponadto zajmowała stanowisko Prezesa grupy Biznesowej BNI Porto.

Jest Członkiem Zarządu Krajowej Izby Biur Rachunkowych, która powstała między innymi pod jej przywództwem. Organizuje coroczne konferencje dla właścicieli biur rachunkowych z całej Polski, gdzie blisko 180osób przyjeżdża, aby ciągle doskonalić się w prowadzeniu swojego biura.

Oprócz konferencji prowadzi również szkolenia i webinary związane z zarządzaniem biura rachunkowego. Stworzyła system obsługi klienta, który gwarantuje dobrą i bezpieczną współpracę dla obu stron. Klienci bardzo pozytywnie wypowiadają się o poziomie świadczonych usług i wybierają Kancelarię na swojego partnera biznesowego. Pracownicy angażują się w pracę i czują się doceniani.

Podejmują nowe wyzwania i oprócz pracy stawiają również na rozwój i szkolenia. Zawsze znajduje czas na podróże, które uwielbia oraz na rozwój osobisty, który zmienił jej życie i dlatego chce się nim dzielić z innymi managerami, by pomóc im wzrastać.

Dziś jest już zdecydowanie managerem swojego biura, aniżeli księgową, ale jak sama twierdzi nigdy nie zapomni od czego zaczynała i jak to kochała i nadal kocha. Jest mamą 2 fajowych córek Nadii i Laury, ale przede wszystkim tworzy bardzo zgodną relację z mężem Tomaszem.